MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8952417
nr 895 2417
Fåtölj
Nyrokoko
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:45:41
16/5 18:44:29
200 kr
19/5 17:40:19
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.